Skapis “LILLI" white

Skapis “LILLI" white

679,00€
Ražotājs: Erbesi
Artikuls: 8050612383765
Pieejamība: Ir pieejams
Viewed 754 times

Lielais divdurvju skapis bērnistabai ir vienkārši burvīgs! Šī ir ne tikai ērta vieta bērnu lietu glabāšanai, bet arī brīnišķīga interjera detaļa, kas telpai piešķirs mājīgu atmosfēru.

 

Skapī ir divi nodalījumi – pats drēbju skapis un ietilpīga apakšējā atvilktne. Atvilktne ir aprīkota ar metāla vadotnēm, kas nodrošina ērtu un klusu aizvēršanu un neļauj tai izkrist neuzmanīgas kustības laikā. Augšējā nodalījumā papildus stienim pakaramajiem ir plaukts drēbju glabāšanai. Šis dizains ļaus jums to izmantot daudzus gadus, pat tad, kad bērns paaugsies.

 

Itālijā ražotās Erbesi bērnistabas mēbeles ir ļoti populāras, pateicoties harmoniskajam skaistuma un funkcionalitātes apvienojumam. Šīs mēbeles, kas ir samontētas no dabīgā dižskābarža, viegla, videi draudzīga materiāla un krāsotas ar drošām krāsām, rada mājīgu atmosfēru, kurā mazulis jutīsies ērti un droši. Visi uzņēmuma izstrādājumi atbilst pieņemtajam Eiropas drošības standartam jaundzimušo piederumiem.

Aplikācijas mīkstu pušķu veidā ir atsevišķā iepakojumā un piestiprinātas pie abpusējas līpošas līmlentes; tās var pielīmēt vai nelīmēt, atkarībā no jūsu interjera un vēlmēm.

 

Divi nodalījumi – drēbju pakaramais un plaukts mantām;

ietilpīga atvilktne ar metāla vadotnēm;

atvilktne un durvis klusi atveras;

4 stabilas kājas;

aizmugurējās sienas biezums nav mazāks par 10 mm;

 

Materiāli: dižskābardis, MDF;

Izmēri: 94x56x175 cm.

Krāsa: balta

Ražotājs un dizains: Itālija, Erbesi