Piederumi

Organizer Easy Quick - Army green Leclerc

55,00€
AprakstsNekad vairs nebūs netīras somas, pateicoties Leclerc Baby organizatoram viegli un ātri.Organizatoram ir vairāki nodalījumi, lai jūs varētu lieliski sakārtot visas svarīgās lietas. Piemēram, ab..

Autokrēsliņa bāze Cybex Base Z2

259,00€
Droša pamatne CYBEX Z2 Line moduļu sistēmai. Ērts pagrieziena mehānisms ļauj pagriezt Cloud Z2 i-Size zīdaiņu autokrēsliņu vai Sirona Z2 i-Size zīdaiņu autokrēsliņu pret automašīnas durvīm, lai atvieg..

Soma mammai Biarritz HEATHER GREY

40,00€
SAC BIARRITZ Māmiņu soma - ikdienai. Mazs maisiņš, kurā var ievietot visu nepieciešamo. Tas tiek transformēts no mazas somas uz lielu.Raksturojums:Ratiņu soma pārveidojas lielā somā ar vienkāršu rāvēj..

Ceļojuma soma māmiņām “Geneva II”

85,00€
AprakstsSoma “Geneva II” noderēs māmiņai uz ielas, poliklīnikā, ciemojoties vai izbraukumā.Somai ir daudz ietilpīgu kabatu dažādu nelielu priekšmetu glabāšanai.Soma “Geneva II”—praktisks un moderns ak..

Moskītu Tīkls Leclerc Ratiem

44,00€
Šis moskītu tīkls pasargā no kukaiņiem un lieliski der visiem Leclerc Baby ratiem. Tādā veidā jūs esat gatavs katrai sezonai un jutīgā mazuļa āda ir aizsargāta pret odu kodumiem.Aizmugurē ir 2 ērtas k..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 84 (Kopā lapu - 7)