Menu
Your Cart

Idejas dāvanām

Idejas dāvanām
Brand: Little Dutch
Little Dutch koka trīsritenis rozā ir burvīgs un drošs līdzsvara velosipēds maziem bērniem. Tas ir izstrādāts skaistajā Little Pink Flowers dizainā, un tam ir izturīgs sēdeklis, kas nodrošina komfortu un stabilitāti jūsu bērnam. Stūrei ir divi gumijas rokturi, kas nodrošina labu saķeri, un riteņiem ..
70.00€
Aktivitāšu Kubs Bērniem Little Dutch Ocean Aktivitāšu Kubs Bērniem Little Dutch Ocean
Priekšpasūtījums
Brand: Little Dutch
Šis koka attīstības bloks piedāvā bērniem dažādus izaicinājumus. Katrā pusē ir jaukie jūras dzīvnieki no Ocean kolekcijas, un tiek piedāvātas dažādas izglītojošas aktivitātes, tostarp formu šķirotājs, griežamie zobrati, puzles un jautra spirāle ar pērlītēm augšpusē. Ar katru nodarbību bērni attīsta ..
41.95€
Atbilst Eiropas CE noteikumiemSastāvs: 100% poliesters.Ražotājs: Doudou et Compagnie (Francija)Izmērs: 25 cm..
38.00€
Brand: Alilo
Intelektuālā rotaļlieta pašiem mazākajiem – digitāls interaktīvs zaķēns. Tagad vēl gudrāka!Apķērīgais zaķēns atskaņo iemīļotās melodijas, stāsta mazajam pasakas, pilda nakts lampas funkciju un pat atšķit pamata krāsas! Un tās nav pasakas, tās ir revolucionāras tehnoloģijas!Zaķēna Alilo R1 priekšrocī..
43.99€
Koka klucīši Little Dutch, Little Goose Blue Koka klucīši Little Dutch, Little Goose Blue
Priekšpasūtījums
Brand: Little Dutch
Little Dutch ražo klasiskas augstas kvalitātes rotaļlietas stilīgās krāsās.Visi izstrādājumi atbilst Eiropas direktīvām un tiek ražoti videi draudzīgā veidā, neizmantojot bērnu darbu.Salieciet koka gredzenus piramīdā, atklājiet dažādus izmērus un krāsas. Šī ir lieliska rotaļlieta loģiskās domāšanas ..
27.00€
Rotaslietu komplekts no koka Flowers and Butterflies Rotaslietu komplekts no koka Flowers and Butterflies
Nav noliktavā
Brand: Little Dutch
Материал: деревоРазмеры: 20 х 15 х 1,5 смСтандарт: 2009/48/EC норма EN71-1,3; ; (ЕС) 1907/2006Рекомендуемый возраст: 3+ года..
14.95€
Brand: Little Dutch
Šis Little Dutch rotaļu komplekts sniedz bērniem iespēju kļūt radošiem un ļaut vaļu iztēlei. Spēles komplektā ietilpst koka ģeometriskas figūriņas un ilustrētas figūriņas no izturīga augstas kvalitātes kartona. Bērni var ļaut vaļu fantāzijai un izveidot skaistākās fantāzijas ainas, piesitot dažādām ..
20.95€
Brand: Little Dutch
Kas ir brokastīs? Pasniedziet saviem vecākiem vai mīļotajām lellēm gardas brokastis ar šo koka tosteri. Sagatavojiet maizes šķēles tosterī, nospiežot pogu, kas izspiež maizes šķēles no tostera. Pievienojiet sviestu, sieru, marmelādi vai ceptu olu, lai pabeigtu brokastis. Komplektā ietilpst arī koka ..
25.95€
Muzikāla kastīte Little Dutch Flowers & Butterflies Muzikāla kastīte Little Dutch Flowers & Butterflies
Hot Priekšpasūtījums
Brand: Little Dutch
Šajā skaistajā dārglietu kastītē balerīna Roza ar prieku demonstrē savu balerīnas pirueti. Ieslēdziet Rozu, un viņa griezīsies pie skaistas šūpuļdziesmas. Šī ir lieliska vieta, kur uzglabāt rotaslietas un mazus suvenīrus. Mūzikas kastīti rotā mūsu ziedu un tauriņu dizains, un tajā ir arī neliels zie..
22.95€
Mīksta lelle Little Dutch Rosa Mīksta lelle Little Dutch Rosa
Priekšpasūtījums
Brand: Little Dutch
Lelle ir iepakota ļoti skaistā kastītē.Izmēri: 6 x 9 x 35 cmMateriāls: 100% poliestersVecums: 0+ mēneši..
20.00€
Mīksta lelle Little Dutch Anna Mīksta lelle Little Dutch Anna
Priekšpasūtījums
Brand: Little Dutch
Anna ir mīksta rotaļlieta 35 cm, iepakota skaistā kastītē.Izmēri: 6 x 9 x 35 cmVecums: 0+ mēneši..
20.95€
Ražotājs : Doudou et Compagnie (Francija)Izmērs : 25 cm..
38.00€
Atbilst Eiropas CE noteikumiemSastāvs: 100% poliesters.Ražotājs: Doudou et Compagnie (Francija)Izmērs: 25 cm..
38.00€
Koka instrumentu kaste Little Dutch Koka instrumentu kaste Little Dutch
Priekšpasūtījums
Brand: Little Dutch
Вам нужна помощь в домашнем хозяйстве? Нет проблем, маленький помощник спешит со своим набором инструментов. Набор инструментов Little Dutch состоит из 20 предметов. Этот деревянный ящик для инструментов доставит удовольствие вашему маленькому мастеру на все руки. Ребенок играет и одновременно разви..
24.95€
Brand: Little Dutch
Кассовый аппарат Little Dutch включает в себя сканер, кассовый аппарат, платежный терминал. Размер: 8 х 20 х 21 см Материал: дерево, пластик Ванус: 36+ месяцев Стандарт: EN-71-1-2-3..
24.00€
Brand: Little Dutch
Хочешь кофе или чай? Хочешь печенье или торт? Станьте настоящим бариста и приготовьте вкусный капучино для мамы и папы с помощью кофемашины. В этом деревянном кофейном уголке есть все, что вам нужно. Предпочитают ли ваши клиенты кофе или чай, бутерброд или печенье, вы можете предложить столько ва..
62.00€
Rāda no 1 līdz 20 kopā 62 (Kopā lapu - 4)