Menu
Your Cart

Mīkstās rotaļlietas

Mīkstās rotaļlietas
Little Dutch autokrēsliņa rotaļlieta "Little Farm" Little Dutch autokrēsliņa rotaļlieta "Little Farm"
Priekšpasūtījums
Brand: Little Dutch
Šo Little Dutch autosēdeklīša rotaļlietu ar lauku draugiem ir viegli piestiprināt pie automašīnas sēdekļa vai ratiem, un tā nodrošina daudz spēļu un izklaides atrodoties ceļā - ar rotaļlietām, kas grab, kurām ir spogulis, čīkst un burkšķ. Tas arī stimulē roku-acu koordināciju.Izmēri: 14 x 35 x 8 c..
18.95€
Pull-And-Shake "Flowers & Butterfies" Pull-And-Shake "Flowers & Butterfies"
Nav noliktavā
Brand: Little Dutch
Pavelciet auklu un rotaļlieta sāk vibrēt.Pateicoties gredzenam, to var viegli piestiprināt pie gultiņas malas, automašīnas sēdekļa vai ratiņiem. 0+ men.Izmērs : 7 x 11 x 5 cmLittle Dutch ražo klasiskas augstas kvalitātes rotaļlietas stilīgās krāsās.Visi izstrādājumi atbilst Eiropas direktīvām u..
11.00€
Little Dutch mīksta rotaļlieta-grāmatiņa 'Little Farm' Little Dutch mīksta rotaļlieta-grāmatiņa 'Little Farm'
Priekšpasūtījums
Brand: Little Dutch
Mazuļiem nekad nav garlaicīgi ar šo krāsaino darbību grāmatu no Little Farm šķūņa formā. Ir daudz ko atklāt ar dažādiem materiāliem un aktivitātēm, piemēram, spoguli, grabuli un paslēptām rotaļlietām. Mīkstajai grāmatai ir arī dažādas aptaustāmas etiķetes, kas ne tikai stimulē maņas, bet arī atbalst..
13.95€
Mīksts Attīstošs Kubs Little Dutch Litlle Farm Mīksts Attīstošs Kubs Little Dutch Litlle Farm
Nav noliktavā
Brand: Little Dutch
Little Dutch ražo klasiskas augstas kvalitātes rotaļlietas stilīgās krāsās.Visi izstrādājumi atbilst Eiropas direktīvām un tiek ražoti videi draudzīgā veidā, neizmantojot bērnu darbu.Šis mazais mīkstais Little Dutch kubs ar jūras dzīvniekiem ir ideāla rotaļlieta jūsu bērna attīstībai. Skaistajam kub..
18.95€
Neticami skaists un ļoti maigs mierinātājs no Francijas maziem bērniem. Stilīga dāvana mazuļa piedzimšanai.Pieejams dāvanu kastītē, ko vēlāk var izmantot, lai glabātu bērna piemiņas lietas...
27.50€
Atbilst Eiropas CE noteikumiemSastāvs: 100% poliesters.Ražotājs: Doudou et Compagnie (Francija)Izmērs: 25 cm..
38.00€
Brand: Little Dutch
Šī ir mīļā Rosa. Rosa grib jums parādīt savu lauku māju! Viņa cieši tur savu mazo aitiņu. Vai viņa ar savu tērpu neizskatās jauki? Šī plīša mīkstā rotaļlieta ir iepakota skaistā kastītē.Izmēri: 6 x 9 x 35 cmVar mazgāt veļasmašīnā: 30°Materiāls: 95% poliesters; 5% kokvilna / pildījums: 100% poliester..
24.95€
Brand: Little Dutch
Lelle Rosa ir gatava Ziemassvētkiem! Ar savu sarkano cepuri un pieskaņotu tērpu viņa bauda svaigi ceptu piparkūku cepumu.Produkta izmēri: 6 x 9 x 35 cmVar mazgāt veļasmašīnā: 30°Vecums: 12+ mēneši..
16.06€ 22.95€
Rāda no 1 līdz 20 kopā 60 (Kopā lapu - 3)