Koka rotaļlietas

Grid View:
Nav noliktava

Leļļu mājas Bērnistabas komplekts Little Dutch

15,00€
Šajā komplektā iekļauti mīlīgi koka dzīvnieciņi un aksesuāri, ar ko papildināt Leļļu māju.Komplektā iekļauts:Lelle Puika Lelle MeiteneSkapisGulta ar segu un spilvenuSlidkalniņšSkrituļdēlisKoka mo..
Nav noliktava

Leļlu mājas Virtuves komplekts Little Dutch

13,00€
Šajā komplektā iekļauti mīlīgi koka dzīvnieciņi un aksesuāri, ar ko papildināt Leļļu māju.Komplektā iekļauts:Koka lellīte TētisGalds2 soliņiLedusskapisTosteris ar tostermaiziTējkanna4 šķīvji4 pannas2 ..

Augļu komplekts Little Dutch "Cutting vegetables"

19,00€
Materiāls: KoksKomplekts: Griešanas dēlis, koka nazis, ābols, banāns, kivi, bumbieris, apelsīns, arbūzs.Tīrīšana: ar mitru audumuVecums: 24+..
Priekšpasūtījums

Bērnu staigulis Block Trolley Flowers

60,00€
Bērnu staigulis ir aprīkots ar koka riteņiem un piepildīts ar krāsainiem klučiem. Dažādie kluču izmēri stimulē bērna attīstību un garantē jautru spēļu laiku. Rokturis ir optimālā augstumā priekš mazuļ..

Dārzeņu komplekts Little Dutch "Cutting vegetables"

19,00€
Materiāls: KoksKomplekts: Griešanas dēlis, koka nazis, burkāns, gurķis, tomāts, sīpols, bietes, sēnesTīrīšana: ar mitru audumuVecums: 24+..

Dzelzceļš Little Dutch "Traintrack city"

97,00€
Dodieties bezgalīgos piedzīvojumos ar Little Dutch koka dzelzceļa trasi. Brauciet vilcienā, autobusā, taksometrā vai automašīnā un izpētiet pilsētu. Ar vairāk nekā 100 detaļām šis komplekts piedāvā da..
Priekšpasūtījums

Dzelzceļš “Adventure blue”

24,95€
Little Dutch ražo klasiskas augstas kvalitātes rotaļlietas stilīgās krāsās. Visi izstrādājumi atbilst Eiropas direktīvām un tiek ražoti videi draudzīgā veidā, neizmantojot bērnu darbu. Komplekt..

Kartītes Memo Zoo, Little Dutch

13,00€
Spēle Mini Memory ar dzīvnieku attēliem atmiņas vingrināšanai.Spēlēt var divi vai vairāk spēlētāji no 3 gadu vecuma.Kartītes izliek ar attēliem uz leju. Spēlētāji pēc kārtas atklāj divas katītes. Ja z..

Kartona kubiņi Little Dutch "Little Goose"

21,00€
No blokiem savāc torni ar žirafi, satiek dzīvniekus un mācies numurus. Šī ir lieliska rotaļlieta loģiskās domāšanas, pirkstu koordinācijas un redzes attīstībai bērnam. Rotaļlieta sastāv no 10 dažāda i..

Kartona kubiņi Little Dutch (Stacking cubes)

19,00€
No blokiem savāc torni ar žirafi, satiek dzīvniekus un mācies numurus. Šī ir lieliska rotaļlieta loģiskās domāšanas, pirkstu koordinācijas un redzes attīstībai bērnam. Rotaļlieta sastāv no 10 dažāda i..
Nav noliktava

Koka kubs Little Dutch "Activity cube flowers"

39,00€
Little Dutch ražo klasiskas augstas kvalitātes rotaļlietas stilīgās krāsās.Visi izstrādājumi atbilst Eiropas direktīvām un tiek ražoti videi draudzīgā veidā, neizmantojot bērnu darbu.Salieciet koka gr..
Priekšpasūtījums

Koka kubs šķirotājs ZOO Blue

16,00€
Little Dutch ražo klasiskas augstas kvalitātes rotaļlietas stilīgās krāsās. Visi izstrādājumi atbilst Eiropas direktīvām un tiek ražoti videi draudzīgā veidā, neizmantojot bērnu darbu. Jautrs u..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 44 (Kopā lapu - 4)