Barošanas krēsls “Peg Perego Tatamia Follow Me” (ICE)

Barošanas krēsls “Peg Perego Tatamia Follow Me” (ICE)

296,10€ 329,00€ %
Ražotājs: Peg Perego
Artikuls: IH02000001BL73
Pieejamība: Priekšpasūtījums
Viewed 49 times

LABĀKAIS BĒRNU KRĒSLU SEGMENTĀ 

Kopš mazuļa pirmā dzīves gada “Peg Perego Tatamia” funkcionālais krēsls barošanai, atpūtai un rotaļām kļūs par īstu draugu tā mazajam īpašniekam, kā arī par neaizstājamu palīgu viņa vecākiem.

Pārveidojamais krēsls “Peg Perego Tatamia” ir konstruēts kā trīs vienā:

- barošanas krēsls ar galdiņu; 

- ērts guļamkrēsls;

- ērtas, drošas šūpoles. 

Dažādos bērna augšanas posmos krēsla funkcijas tiek pārveidotas: sākumā tas kalpo kā šūpulis, tad kā ēšanas, rotaļu un atpūtas vieta, vēlāk kā parasts pusdienu krēsls. turklāt ļoti ērts, ergonomisks un acīm tīkams.

AUGSTUMA PIELĀGOŠANA

“Peg Perego Tatamia Paloma” augstumu iespējams regulēt pat 9 pozīcijās, un tā atzveltnes atliekšanas leņķis pārsniedz 150°.

HORIZONTĀLS STĀVOKLIS

Atzveltnes slīpums ir regulējams četrās (4) pozīcijās. Ja mazulis vēlas atpūsties, to var atlocīt horizontāli. Kāju balsts ir regulējams trīs (3) pozīcijās. Turklāt šim modelim var izvēlēties papildu piederumus, piemēram, rotaļlietu arku. Tās novērsīs mazuļa uzmanību un uzlabos mazuļa garastāvokli.

KOMPAKTS UN STABILS

Bērnu barošanas krēsls “Peg Perego Tatamia Follow Me Paloma” ir viegli un kompakti saliekams tā, ka salocīts tas var stāvēt bez atbalsta jebkur istabas vai stūrī vai skapī. Arī krēsla pārvietošana nav grūta – to var pārvietot, izmantojot mazos krēsla kājās iebūvētos ritentiņus.

ŠŪPOĻU FUNKCIJA

Regulējamā atzveltne ļauj novietot bērnu pusguļus stāvoklī. Šūpoles darbojas manuālajā režīmā un ir paredzētas bērna svaram līdz 9 kg.

NOŅEMAMA DUBULTĀ PAPLĀTE

Galdu ar paplāti – galda virsu – var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Aprīkots ar burciņas turētāju.

DROŠĪBAS JOSTAS UN KĀJU IEROBEŽOTĀJS

Iespēja, ka bērns varētu nokrist no krēsla līdzinās nullei. Pirmais, par ko uztraucas katra gādīga bērna māmiņa ir bērna drošība. „Peg Perego Tatamia” ir aprīkots ar drošības jostu sistēmu un anatomisku kāju ierobežotāju priekšpusē, kas noturēs jebkuru nemierīgu bērnu, vienlaikus neaizkavējot mazuļa kustības un neradot viņam neērtības.

VIEGLI PĀRVIETOJAMS AR “Stop & Go” SISTĒMU

Piespiežot “Stop & Go” sistēmas pogas, krēsliņu var viegli pārvietot no vienas istabas uz citu. Ritentiņi novērš skrāpēšanu, un tiem ir automātiska bloķēšanas sistēma, kuru atbloķēt var tikai pieaugušie.

Svarīgi ieguvumi

Draudzīgums videi. Ražošanā tiek izmantoti tikai droši materiāli – videi draudzīgi, hipoalerģiski, bez svešas izcelsmes smakas.

Viegli kopjams. Ja jūsu bērns ir nemierīgs, šis krēsls būs īsts glābiņš kustīgā bērna vecākiem. Sēdeklis ir apvilkts ar eko ādu vai netīrumus atgrūdošu audumu, kuru var viegli notīrīt ar mitru sūkli, nav nepieciešama mazgāšana un ķīmisko tīrīšanas līdzekļu lietošana. Apgāztas krūzītes un šķīvji vairs nebiedē!

Uzticamība. Itālijas ražošanas uzņēmums “Peg Perego” ieņem vienu no vadošajām vietām pasaulē bērnu ratiņu, krēslu un automašīnu sēdeklīšu tirgū. Katra produkta kvalitāti garantē un apstiprina atbilstošs ISO sertifikāts. Bērnu barošanas krēsls “Peg Perego Tatamia Follow Me Paloma“ palīdzēs jūsu mazulim jau no pirmajiem dzīves mēnešiem gūt patiesu prieku no pusdienošanas kopā ar ģimeni, un jums audzināt savu mazuli viegli un ar prieku!

Galvenās īpašības:

Dziļums, platums un augstums: 59 x 87 x 103 cm.

Kāju balsta augstumu iespējams noregulēt. 

Noņemama paplāte: iekļauta komplektā.

Izstrādājuma materiāli: plastmasa, , eco-āda vai nanotehnoloģiski apstrādāts audums

Atzveltnes augstums – 48 cm. 

Sēdekļa dziļums – 21 cm. 

Kāju balsta garums – 16–21 cm. 

Sēdekļa platums – 28  cm. 

Krēsla platums: 59 cm. 

Svars: 14 kg.

Svars ar iepakojumu: 17,5 kg.

Ražotājs : Peg Perego, Itālija