Karotītes, galda piederumi

Grid View:

Bērnu galda piederumi no nerūsējošā tērauda (dakšiņa un karote) 12+ mēn.

15,00€
Nerūsējošā tērauda galda piederumiPienācis laiks iemācīties ēst pareizi? Nerūsējošā tērauda bērnu galda piederumi ikdienas lietošanai ir paredzēti, lai jūsu bērnam būtu viegli iemācīties pareizi ēst. ..

Galda piederumu komplekts, 2 priekšmeti

8,00€
ERGONOMISKA MĀCĪBU KAROTĪTE UN DAKŠIŅA, IZMĒRS 8+ MĒN.Ergonomiska forma: bērnam viegli satvert, piemērota labročiem un kreiļiem.Noapaļotas formas: nepastāv smaganu savainojuma risks.Izliekta forma: gu..

Mācību galda piederumi no nerūsējoša tērauda

15,00€
Komplektā iekļauti: karote, dakšiņa, nazis.›Noapaļotas formas: pielāgoti bērna mutei un smaganām.›Īpaša kāta forma: nav kontakta starp ēdienu un galdu, kad galda piederumi atrodas uz galda.Izmērs: 12+..

Silikona barošanas karotīšu komplekts, 1. izmērs (4 + mēn.), 2 gab.

13,50€
Karotītes ir iepakotas ērtā kārbiņā, kuru viegli paņemt līdzi.Īpaši mīksts silikona uzgalis: īpaši izstrādāts pārejai no knupīša uz karotītes izmantošanu, rokturagarums piemērots visu veidu burciņām.G..

Silikona barošanas karotīšu komplekts, 1. izmērs (4 + mēn.), 4 gab.

22,00€
Īpaši mīksts silikona uzgalis: īpaši izstrādāts pārejai no knupīša uz karotītes izmantošanu, rokturagarums piemērots visu veidu burciņām.Garš un ergonomisks rokturis: paredzēts pieauguša cilvēka rokai..

Silikona barošanas karotīte, 1. izmērs (4+ mēneši)

7,00€
Īpaši mīksts silikona uzgalis: īpaši izstrādāts pārejai no knupīša uz karotītes izmantošanu, rokturagarums piemērots visu veidu burciņām.Garš un ergonomisks rokturis: paredzēts pieauguša cilvēka rokai..

Silikona karotīšu komplekts bērniem, 2 gab.

15,00€
Mūsu karotei ir mīksts galiņs, kas saudzīgi pieskaras jūsu mazuļa maigajām smaganām un kāts nodrošina drošu satvērienu barošanas laikā, pateicoties metāla serdenim kāta iekšpusē.Protams, nav arī kaitī..

Silikona mācību karotīšu komplekts (8+ mēn.), 4 gab.

22,00€
Lai mazulis iemācītos ēst kā liels bērnsKarotes rokturis: īpaši izstrādāts bērna rokai.Karotes forma: piemērota bērna mutei no 8 mēnešu vecuma. Karote novietota tā, lai izvairītos no arpārtikas saskar..

Silikona mācību karotīte (8+ mēn.)

7,00€
Lai mazulis iemācītos ēst kā liels bērnsKarotes rokturis: īpaši izstrādāts bērna rokai.Karotes forma: piemērota bērna mutei no 8 mēnešu vecuma. Karote novietota tā, lai izvairītos nopārtikas saskares ..

Unikāla rotējoša karotīte 360 °

7,50€
Pagriežams kāts: ļauj karotei vienmēr palikt horizontālai, un bērns to neapgāzīs.Pagriežams kāta fiksators: piemērota lietošanai no 8+ mēn.Karotītes dziļums: piemērots šķidrām un biezām zupām, biezput..
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)