Šķīvji ar piesūcekni

Grid View:

Silikona bļodiņa ar piesūcekni

9,00€
››Bļodiņa ar piesūcekni cieši pieguļ plakanai virsmai›Kopšana: mazgāšana ar rokām vai trauku mazgājamajā mašīnāMateriāls: silikons (nesatur BPA)Izmērs: 183 х 183 х 55 mmRažotājs: Francija, Beaba..

Silikona bļodiņa ar piesūcekni

20,00€
Šī bļoda ir lieliski piemērota, kad jūsu bērnam ir pienācis laiks iemācīties ēst. Pateicoties izturīgajam piesūceknim, tā tiek cieši nostiprināta uz galda pie galda, un, pateicoties slīpajai bļodiņas ..

Silikona šķīvis ar iedaļām un piesūcekni

20,00€
Pateicoties izturīgajam piesūceknim, šķīvis paliek uz galda un palīdz jūsu bērnam iemācīties ēst, un jums nav jāuztraucas par to, ka bērns to apgāzīs. Turklāt ar četriem šķivja nodalījumiem jūs varat ..

Silikona šķīvis ar piesūcekni

15,00€
›Šķīvis ar piesūcekni cieši pieguļ plakanai virsmai›Kopšana: mazgāšana ar rokām vai trauku mazgājamajā mašīnāMateriāls: silikons (nesatur BPA)Izmērs: 183 х 183 х 38 mmCena: 15 eiroRažotājs: Francija, ..

Silikona trauku komplekts 4 gab.

35,00€
Silikona trauku komplekts, kas iekļauj šķīvji un bļodu ar piesūcekņiem, kā arī glāzi un karoti, 8+mēneši›Šķīvis un bļoda ar piesūcekņiem cieši pieguļ plakanai virsmai›Kopšana: mazgāšana ar rokām vai t..

Silikona trauku komplekts ar nodalījumiem un piesūcekņiem

20,00€
Šķīvis ar nodalījumiem: saglabā katra ēdiena aromātu un atdala saturuPiesūceknis zem šķīvja: cieši pieguļ gludai virsmaiErgonomiska karotes forma, 8+ mēnešu vecumamKopšana: mazgājams ar rokām vai trau..
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)