Muslīna autiņi 70x70 cm "deco", 3 gab.

Muslīna autiņi 70x70 cm "deco", 3 gab.

23,00€
Ražotājs: Aden & Anais
Artikuls: AMSC30011
Pieejamība: Nav noliktava
Viewed 479 times

Ražotājs : Aden Anais

Paaudzēm ilgi vecāki ir aprūpējuši savus mazuļus, izmantojot muslīnu. Elpojošie, daudzpusīgie un iepriekš izmazgātie 100 % kokvilnas muslīna ietinamie autiņi nodrošina maksimālu komfortu mazulim pirms gulētiešanas un ne tikai, jo tos var izmantot arī kā paklājiņu atraudziņām, barošanai un daudzos dažādos veidos.

Aden Anais 100 % kokvilnas muslīns ir mazgājams veļas mašīnā un ir iepriekš mazgāts, tāpēc tas ir ļoti mīksts jau kopš paša sākuma un tāds paliek arī pēc mazgāšanas.

Viens no tīrākajiem, vienkāršākajiem, smalkākajiem un, mūsuprāt, perfektākajiem audumiem pasaulē; Aden + anais uzņēmums nelokāmi tic muslīna senajam mantojumam, kas vieno vecākus un mazuļus. Jūs jautāsiet: Kas padara muslīnu tik maģisku? Pirmkārt, tā elpojamība.

Brīvais auduma pinums un vieglā muslīna drāna ļauj gaisam plūst cauri, samazinot pārkaršanas risku. Šī īpašība palīdz jūsu bērnam justies ērti un droši.

 

Muslīns ir arī ilgizturīgs. Produkta aušana no dabīgas muslīna šķiedras ļauj tam izturēt neskaitāmas mazgāšanas reizes – milzīgs ieguvums vecākiem. Nerunājot nemaz par to, ka laika gaitā tas kļūst vēl labāks. Viss muslīns ir iepriekš mazgāts, tāpēc sākumā tas ir mīksts, un ar katru mazgāšanu kļūst mīkstāks. Smalks, tomēr izturīgs, muslīna audums arī rada elastīgumu ar "dabīgu atgrūšanu", ļaujot mazuli cieši ietīt bez pārmērīgas ierobežošanas.

 

Tātad tagad paliek tikai viens jautājums – kurš no mūsu muslīna materiāliem ir piemērots tieši jums un jūsu mazulim?

 

 

1) Klasiskais muslīns

Izgatavots no 100 % kokvilnas muslīna ērtai ventilācijai, maigs piekaroties un maksimāli daudzpusīgs.

2) Zīdaini mīksts muslīns apvieno muslīna elpojamību un daudzpusību ar bambusa viskozi ārkārtīgam maigumam.