Menu
Your Cart

Koka rotaļlietas

Koka rotaļlietas
Brand: Little Dutch
The Little Dutch wooden tricycle pink is an adorable and safe balance bike for young children. It is designed in the beautiful Little Pink Flowers design and has a sturdy seat to provide comfort and stability for your child. The handlebar features two rubber handles for a good grip, and the wheels h..
70.00€
Brand: Little Dutch
This wooden activity cube provides plenty of challenges for children. Each side features wonderful marine animals of the Ocean collection and offers a different educational activity, including a shape sorter, turning gears, puzzles and a fun bead spiral on top. With each activity, children develop t..
41.95€
Brand: Little Dutch
Vroom vroom, here comes the tractor with all the animals! Super fun toy to stimulate your little one’s imagination. In addition to the animals, you’ll also find two milk bottles in the trailer. Bring everything to the farm and your task is complete. Everything is made of wood, so it can last a long ..
26.95€
Brand: Little Dutch
Get into the Christmas spirit with this happy family game. Are you the fastest Christmas tree decorator? You all receive a Christmas tree card with illustrations of 5 colourful baubles and a topper. Take turns rolling the die to see which colour you can add to your card. Whoever fully decorates thei..
9.76€ 13.95€
Brand: Little Dutch
The Little Dutch wooden portable dollhouse is a cute and cozy pink house with beautiful details. The lower floor of the house has a living room and a kitchen, and the upper floor has a bedroom and a bathroom. The dollhouse is easy to open and close. The handle makes it easy to take anywhere. Furnish..
74.95€
Brand: Little Dutch
Koka bloku ratiņi ir aprīkoti ar koka riteņiem un pildīti ar krāsainiem koka klucīšiem ar skaistām ilustrācijām no kolekcijas Little Farm. Dažādie kluču izmēri veicina bērnu krāsu un formu atpazīšanu. Rokturis ir pareizā augstumā maziem bērniem, lai viņi varētu ērti staigāt pa istabu. Šis jautrais b..
59.95€
Brand: Little Dutch
Let's decorate the Christmas tree with these wooden toys! Or place them around the house to add holiday cheer in the most unexpected places. Which one is your favorite? The cute reindeer with his little bunny friend? Or the one with the polar bear and robin? You'll feel the magic of Christmas on eac..
10.46€ 14.95€
Brand: Little Dutch
Little Dutch ziemassvētku vilcieniņa komplekts ir ideāls papildinājums svētku sezonai! Koka vilciena sliežu ceļi ietver lokomotīvi, trīs vagonus un dažādu piederumu sortimentu, piemēram, māju, dāvanas un ziemeļbriedi.Materiāls: koks FSCTīrīšana: ar mitru drānuVecums: 18+ mēnešiStandarts: EN-71-1-2-3..
26.95€
Brand: Little Dutch
This cute wooden xylophone is a perfect introduction to music-making for young children. They can experiment with rhythm and note combinations to create their own songs. An easy-to-grasp wooden mallet is included. Strike the right keys and develop your musical talent!WARNING! Do not use close to the..
16.95€
Brand: Little Dutch
Little Dutch blokvilcienu traktoru izdevums ir krāsaina un jautra rotaļlieta bērniem. Ar dažādu formu un krāsu koka klucīšiem tas ir lielisks veids, kā rosināt bērnu radošumu un iztēli. Tas ir arī izturīgs un drošs, lieliski piemērots ilgām spēlēm. Tas ietver 16 blokus un ir 45 cm garš.Izmēri: 45,0 ..
26.95€
Brand: Little Dutch
Šī rotaļīgā koka piramida saimniecības tēma ir izstrādāta, lai attīstītu roku un acu koordināciju jautras un praktiskas spēles laikā. Bērni tiek aicināti novietot koka gredzenus pareizā secībā un sakraut tos uz piramīdas. Tas ir diezgan liels izaicinājums, jo piramīda šūpojas uz priekšu un atpakaļ. ..
16.95€
Brand: Little Dutch
Šī koka aktivitāšu spirāle piedāvā izglītojošu izklaidi jūsu bērnam. Pārvietojiet blokus, ķirbi, siena ķīpas un aitas no vienas puses uz otru! Jautrība garantēta. Materiāls: koks FSC Vecums: 12+ mēneši Standarts: EN-71-1-2-3..
15.95€
Brand: Little Dutch
Little Dutch ražo klasiskas augstas kvalitātes rotaļlietas stilīgās krāsās.Visi izstrādājumi atbilst Eiropas direktīvām un tiek ražoti videi draudzīgā veidā, neizmantojot bērnu darbu.Vadiet vilcienu, glabājiet uz tā klucīšus un izmantojiet klucīšus, lai mainītu vilciena izskatu vai izmantotu to kā i..
27.95€
Brand: Little Dutch
Enjoy the holidays and solve this XL Christmas jigsaw puzzle together. Sit down on the ground and put all 35 pieces in the right place to create a huge, 93-cm illustration. The reindeer, rabbit and their friends are busy decorating their Christmas tree. The XL Christmas jigsaw puzzle will improve yo..
21.95€
Brand: Little Dutch
AprakstsNo blokiem savāc torni , satiek dzīvniekus un mācies numurus. Šī ir lieliska rotaļlieta loģiskās domāšanas, pirkstu koordinācijas un redzes attīstībai bērnam. Rotaļlieta sastāv no 10 dažāda izmēra blokiem, kuru katra puse ir dekorēta atšķirīgi. Mazākais kubs ir 5 cm, bet lielākais - 14 cm.Ma..
19.95€
Brand: Little Dutch
Little Dutch создает классические высококачественные игрушки стильных расцветок.Все продукты соответствуют европейским директивам и производятся экологически чистым способом без использования детского труда.Сложите деревянные кольца в пирамиду, познакомьтесь с разными размерами и цветами. Это отличн..
41.95€
Showing 1 to 20 of 128 (7 Pages)