Menu
Your Cart

Knupīši un zobgrauži

Knupīši un zobgrauži
Brand: Bibs
BIBS Anatomical is the original BIBS pacifier made of natural rubber (latex) with an anatomical nipple shape, it has a recognizable BIBS pad with three ventilation holes and a round handle ring with the BIBS logo...
12.95€
Brand: Bibs
BIBS Symmetrical ir oriģinālais Bibs manekens, kas izgatavots no dabiskā kaučuka (lateksa) ar simetrisku krūtsgala formu, tam ir atpazīstamais Bibs spilventiņš ar trim ventilācijas caurumiem un apaļu roktura gredzenu ar Bibs logoBērniem no 0-6/6-18 mēnešiem;Izgatavots no 100% dabiska lateksa;Nesatur..
12.95€
Brand: Bibs
BIBS Anatomiski veidotam knupim Ivory / Blush ir izliekums knupja augšpusē, lai tas dabiski atbilstu mazuļa aukslējām, ar leņķiski veidoto galu ērtai mēles novietošanai.Runājot par knupīša dažādām formām, neviens izmērs vai forma nav pareiza vai nepareiza, jo katrs mazulis atšķirīgs. Zīdaiņiem ir da..
12.95€
Brand: Bibs
BIBS Color is an original pacifier with a round shield and a cherry-shaped nipple. The cherry-shaped nipple and lightweight matte shield mimic the shape of a mother's breast. Midwives encourage natural breastfeeding, so the special length and shape of BIBS Color allows baby to continue to breastfeed..
12.95€
Brand: Bibs
BIBS Baby Bitie ir mūsu jaunais burvīgais zobu riņķis, kas ir lieliski piemērots mazajām rokām, viegli satverams un košļājams.Zobu riņķim ir dažādas faktūras, kas nodrošina nomierinošu komfortu un palīdz stimulēt mazuļa zobu šķilšanās laikā niezošās smaganas, kas ir ideāli, lai jūsu mazulis justos l..
15.00€
Brand: Bibs
The BIBS Pacifier Box is a multi-functional product that can be used not only to store pacifiers on the go, but also as a container for small toys and snacks, and as a sterilization box. The box holds up to three BIBS pacifiers. Comes with a pacifier insert that can hold one pacifier and a pacifier ..
17.00€
Brand: Bibs
Materiāls : dabiskais kaučuka lateks, silikons, plastiks..
15.00€
Brand: Bibs
Runājot par knupja knupīti, neviens izmērs vai forma nav pareiza vai nepareiza, jo visi bērni ir atšķirīgi. Zīdaiņiem ir dažādas izvēles, dažādas sūkšanas metodes un atšķirīga mutes anatomija. Lai apmierinātu visas šīs dažādās vajadzības, BIBS piedāvā knupīšus ar trīs dažādām knupīļu formām.Simetris..
12.95€
Showing 1 to 20 of 82 (5 Pages)