Saulesbrilles bērniem Beaba 9-24 M, PEARL BLUE

Saulesbrilles bērniem Beaba 9-24 M, PEARL BLUE

32,00€
Artikuls: 930306
Pieejamība: Pieejams
Viewed 164 times

Labākais variants, lai aizsargātu bērnu acis. kas ir jutīgas pret ultravioletā starojuma kaitīgo iedarbību. Elastīgs plastmasas ietvars ar cieši pieguļošām kājiņām precīzi pielāgojas jūsu bērna galvas kontūrai. Šī forma izslēdz iespēju, ka brilles var netīši noslīdēt un nokrist.

Maigs Soft Touch pārklājums visām briļļu daļām, kas nonāk saskarē ar ādu, nodrošina mīkstu stiprinājumu, novērš slīdēšanu un pārmērīgu spiedienu.

Beaba saulesbrillēm ir vairākas pozitīvas īpašības, kas tās izceļ citu šāda veida izstrādājumu vidū, tostarp:


- 3. aizsardzības kategorija – pilnīga ultravioletā starojuma necaurlaidība;

- atbilstība Eiropas drošības standartiem;

- droša fiksācija valkājot;

- kvalitātes kontrole laboratorijas apstākļos.


Izstrādājumu ieteicams lietot bērniem vecumā no 9 līdz 24 mēnešiem.

Aksesuāra ražošanas tehnoloģijas iezīmes Franču zīmols Beaba ir sevi pierādījis kā labas kvalitātes uzņēmumu, ievērojot visus nepieciešamos produktu ražošanas aspektus.

Briļļu lēcas ir izgatavotas no īpaša oglekļa izejmateriāla, nodrošinot izturību un aizsardzību pret UV stariem. Ietvars ir izgatavots no īpaša veida plastmasas, kas nesatur toksiskas vielas un ir droša bērniem. Izstrādājumam piemīt ievērojama elastība, kas to saglabā uzsišanas vai, mērena spiediena gadījumā, novēršot bojājumus un plaisas.

Zīdaiņa acs ir jutīgāka pret gaismu nekā pieaugušā, tāpēc saules aktivitātes periodos tai ir ļoti nepieciešama papildu aizsardzība. Ja to atstāj novārtā tīklenes veidošanās laikā, nākotnē var rasties redzes problēmas. Tāpēc labs vecāks vienmēr savlaicīgi rūpējas par bērna veselību.

Ražots Francijā.