Komplekts gulta + kumode LILLI cream

Komplekts gulta + kumode LILLI cream

744,00€
Ražotājs: Erbesi
Artikuls: 8050612383710/8056515931348
Pieejamība: Priekšpasūtījums
Viewed 322 times

Gulta var būt dekorēta ar bantīti, bet to var nefiksēt.


Guļamvieta: ~125 x 65 cm;

Ārējie izmēri h 103 х 76,5 х 136 cm

Svars: 24 kg, ar iepakojumu – 27 kg.

Materiāli: dižskābarža masīvkoks, MDF, netoksiskas krāsas uz ūdens bāzes

Krāsa: krēmkrāsa

Ražotājs un dizains: Itālija, Erbesi


TEHNISKĀS ĪPAŠĪBAS:

• Gultiņa ir ideāli piemērota mazuļiem no dzimšanas līdz ~ 4 gadu vecumam

• Izgatavota no dižskābarža masīvkoka

• Divas matrača augstuma pozīcijas

• Dižskābarža masīvkoka pamatne.

• Izmantotas tikai netoksiskas krāsas uz ūdens bāzes, kas neizraisa alerģiju un ir absolūti drošas

• Noapaļotas malas drošībai

• Liela un ērta veļas kaste

• Grozāmi gumijoti riteņi, divi no tiem ar bremzēm

• Iespējams iegādāties un uzstādīt koka slieces šūpināšanai

• Dizains un ražotājs: Itālija, Erbesi

 

Matrača pamatne ir regulējama divās pozīcijās– augstākā ir vispiemērotākā mazulim pirmajos dzīves mēnešos un ļauj atvieglot māmiņās kustības (it īpaši, ja dzemdības notika ar ķeizargrieziena palīdzību).

Iesakām piestiprināt abas sānu redeles ar komplektā esošajām skrūvēm.

- Kad mazulis paaugsies, nolaidīsiet matraci, un gulta pārvērtīsies par ērtu guļvietu – manēžu. Bērns patstāvīgi turēsies pie sānu redelēm un ar interesi pētīs apkārtējo pasauli;

- Ja vēlaties izmantot gultiņu kā pagarinājumu, tad tās divi līmeņi ļaus jums izvēlēties vecāku gultai atbilstošu līmeni.

Matracīti šai gultiņai arī varat iegādāties mūsu veikalā (sadaļa "Aksesuāri un tekstilizstrādājumi bērnistabai" - "Matrači”)

 

Bērnu gultiņas sānu malu pielāgošana: ar roku pavelciet sānu margu un ar kāju nospiediet apakšdaļu, lai nolaistu uz leju. Tādā pašā veidā pavelciet sānu malu augstākā stāvoklī: vienkārši jāpiespiež margu apakšdaļa ar kāju un pēc tam jāpaceļ uz augšu. Drošības apsvērumu dēļ iesakām vienlaikus nolaist tikai vienu malu.

 

Turpmāka lietošana:

Kad bērns ir pietiekami vecs, lai pats varētu izkļūt un iekāpt gultiņā, tai var viegli noņemt vienu no sānu malām.

Plašo kasti, kas izgatavota no kokskaidu plāksnes un pārklāta ar PVC materiālu, var izmantot no abām gultas pusēm.

 

DROŠĪBAS PRASĪBAS – mūsu gultiņas tiek ražotas saskaņā ar Eiropas standarta: NE 716-1: 2008 + A1: 2013 drošības prasībām

Attālums starp sānu nožogojuma koka restēm ir absolūti drošs mazulim un atbilst standartiem.

Uzņēmumam Erbesi ir vairāk nekā 50 gadu vēsture, un tas specializējas bērnistabu ražošanā ar unikālu dizainu un unikālām īpašībām. Uzņēmums to dara ne tikai skaisti, bet arī īpašu uzmanību pievēršot kvalitātei un augstiem drošības standartiem. Šis uzņēmums, kuru 1966. gadā dibināja Cantarutti ģimene, 2016. gadā atzīmēja 50 gadu jubileju.


Sienu materiāls: E1 klases skaidu plāksne, PVC pārklājums. Rokturi: dižskābardis

Krāsa: krēmkrāsa

Izmēri: garums 81 cm, platums 49 cm, augstums 100,5 cm


Universāla kumode ar pārtīšanas galdiņu apvieno vairākas funkcijas: pirmkārt, tā ir mazuļa pārtīšanas kumode, proti, skapītis ar atvilktnēm un pārtīšanas virsma uz augšējā atveramā vāka. Un, otrkārt, bērnu vanniņa jaundzimušo vannošanai. Kumodes augšējā virsma ir atvāžama, un zem tās atrodas anatomiskā vanniņa. Īpašā neslidenā vanniņas virsma neļauj mazulim slīdēt uz leju, atvieglojot vannošanu.

Komplektā ietilpst arī mīksts pārtīšanas matracītis ar ūdensnecaurlaidīgu pārklājumu, kas ir viegli piestiprināms pie virsmas un noņemams mazgāšanai.

Apraksts:

3 atvilktnes ar vadotnēm

Integrēta anatomiskā vanniņa

Noņemams pārtīšanas paklājs

Atvāžama virsma

Atvāžamās virsmas eņģes vienmērīgi aizveras: novērš krišanu

4 grozāmi riteņi ar fiksatoru un gumijas pārklājumu

Atbilst Eiropas standartam EN 12221-1:2008+A1:2013

 

 

Viegli vannot bērnu!

Vanniņa ir aprīkota ar ūdens novadītāju, kas to izdevīgi atšķir no tām vannām, kurās mūs mazgāja vecāki. Jums nebūs jānes smagā vanniņa, kas ir pilna ar putām. Ūdeni var noliet spainī, kuru ir daudz vieglāk aiznest. Vanniņa aizņem gandrīz visu augšējās atvilktnes iekšējo telpu. Tomēr abas pārējās atvilktnes ir viegli pieejamas: tās vienmērīgi pārvietojas pa vadotnēm: autiņi, paklājiņi un dvieļi vienmēr ir pie rokas. Kad bērns aug un vairs neietilpst mazajā vanniņā, to tāpat kā pārtīšanas matracīti var vienkārši noņemt. Un jūsu priekšā ir parasta bērnu kumode, tikai ļoti skaista.

 

Gar vanniņas malām ir izvietotas iedobes ziepēm, sūkļiem un citām nepieciešamām lietām. Pabeidzot vannošanu, jūs vienkārši paceļat bērnu uz augšu, ar vienu kustību aizverat kumodes vāku un nekavējoties noliekat bērnu uz pārtinamā galdiņa. Vienkārši pastiepiet roku, un plašā atvilktne vienmērīgi izvelkas uz veltņiem pa vadotnēm, atklājot kārtīgi kaudzītēs novietotos dvieļus un drēbītes, krēmus un pūderi.

 

 

Drošs pārsegs

Eņģes, ar kurām var nolocīt vāku ar pārtīšanas matracīti, ir aprīkotas ar īpašām atsperēm, kas palēnina kustību lejup. Tas ir piesardzības pasākums gadījumā, ja vāku nejauši nospiež pieaugušais vai satver bērns: tas neuzkritīs uz vanniņas, bet kustēsies lēni un vienmērīgi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kumode ir izgatavota saskaņā ar Eiropas bērnu mēbeļu drošības noteikumiem: tajos aprakstītas gan bērnistabām atļauto materiālu īpašības, gan funkcionalitātes iezīmes. Ir svarīgi, lai zīdainis nekādos apstākļos netiktu ievainots, neiesprūstu un neuzrautu sev virsū smagus priekšmetus.

 

Praktiski materiāli

Kumodes sienas un virsma ir izgatavoti no biezas E1 klases skaidu plātnes, ar nelielu formaldehīda emisiju. Virsma ir pārklāta ar PVC slāni, kas pilnībā bloķē kaitīgo vielu iztvaikošanu. Tāpēc laminētā skaidu plāksne ir apstiprināta ar Eiropas drošības standartu mēbeļu ražošanai bērniem. Turklāt pārklājums padara kumodi izturīgu pret ūdeni un mitrumu. Tomēr lūdzam ievērot: ja pieaugot bērnam izdodas nolobīt pārklājumu no sienām, atklājot skaidu plātnes faktūru, šādas mēbeles vairs nevar izmantot. Vismaz ne dzīvojamās telpās.