Ekoloģiskās autiņbiksītes "Pure Born" 4 izmērs (7-12 kg), 48 gab.

Ekoloģiskās autiņbiksītes "Pure Born" 4 izmērs (7-12 kg), 48 gab.

26,00€
Ražotājs: PureBorn
Artikuls: 6294016059198
Pieejamība: Nav noliktava
Viewed 1067 times

Īpaši mīkstas – autiņbiksīšu iekšējos un ārējos slāņos mēs izmantojam mīkstus materiālus, kas labi pieguļ maigajai mazuļa ādai. Dermatoloģiski pārbaudītas – mūsu autiņbiksītes pārbaudījuši un apstiprinājuši “Dermatest GmbH” dermatologi.

Hipoalerģiskas – mēs izmantojam bambusa šķiedru, jo tas ir dabiski hipoalerģisks. Bambuss aizsargā mazuļa jutīgo ādu no kairinājuma.

Antibakteriālas – mūsu autiņbiksītēs izmantotais bambuss nodrošina aizsardzību pret mikrobiem un infekcijām.

FSC sertificēts – PureBorn autiņos izmanto FSC sertificētu bambusa masu no ilgtspējīgiem avotiem no apsaimniekotiem mežiem.

Vegan & Cruelty Free – mūsu autiņos nav dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļu. Mēs testos neizmantojam dzīvniekus, V-Label un PETA sertificēti un apstiprināti izstrādājumi.

 

️ Dermatoloģiski pārbaudīts

️ Hipoalerģisks

️ Piemērots jutīgai ādai

️ Organiska bambusa celuloze

️ Vegānisks

️ Alergēni

️ Smagie metāli

️ Pesticīdi

PureBorn bambusa autiņbiksītes ir dermatoloģiski pārbaudītas un rūpīgi izstrādātas, lai aizsargātu vidi un mazuļu jutīgo ādu. Mēs esam nomainījuši lielāko daļu plastmasas materiālu (atrodami standarta autiņos) ar ekoloģiski tīriem materiāliem, kas ne tikai ir maigāki jūsu mazuļa ādai, bet arī palīdz aizsargāt mazuļa pasauli nākotnē. PureBorn izstrādājumi un sastāvdaļas sola nenodarīt kaitējumu videi. It īpaši mēs izmantojam organisko bambusu. Bambuss ir dabīgi hipoalerģisks un antibakteriāls, šīs īpašības palīdz aizsargāt bērna jutīgo ādu pret izsitumiem, mikrobiem un infekcijām.

 

PureBorn garantē mūsu izstrādājumu drošību. PureBorn bambusa šķiedras autiņbiksītes nesatur alergēnus. Mēs esam brīvi no nežēlīgas izturēšanās pret dzīvniekiem un garantējam, ka kokiem netiek nodarīts kaitējums mūsu izstrādājumu ražošanā.

 

Kāpēc bambuss:

 

Bambuss ir hipoalerģisks, līdz minimumam samazinot alerģiskas reakcijas uz jutīgu ādu. Tam ir antibakteriālas īpašības, kas novērš mikrobus un infekciju rašanos uz mazuļa jutīgās ādas. Bambuss ir izturīgs, ātri augošs augs. Bambuss pats reģenerējas, un tam nav nepieciešami pesticīdi. Tas dabiski bioloģiski noārdās un var pilnībā noārdīties augsnē. Bambuss aizsargā ādu no iekaisuma un izsitumiem. Tas absorbē mitrumu un uztur ķermeni sausu, vēsu un sniedz komfortu.