CybexPriam 3 vienā: Rāmis Rose Gold +  Spring Blossom Dark

CybexPriam 3 vienā: Rāmis Rose Gold + Spring Blossom Dark

2 256,00€
Ražotājs: Cybex
Artikuls: Rose Gold + Spring Blossom Dark
Pieejamība: Priekšpasūtījums
Viewed 587 times

“Cybex Priam” – ir grezni un daudzpusīgi ratiņi. Universālais un modernais rāmis ir pieejams vairākās izsmalcinātās krāsās. Tikai ar vienu roku rāmi var salocīt kompaktā iepakojumā vai pielāgot, lai sēdeklīti noliektu horizontāli guļus stāvoklī.

Piemērotība: no bērna dzimšanas līdz 17 kg (apmēram 4 gadu vecumam)

Komplektā ietilpst :

- “Cybex Priam” rāmis ir pieejams četrās modernu krāsu opcijās un dažādās komplektācijās, lai izveidotu perfektus ratiņus.

Rāmi var komplektēt ar: Lux pārnēsājamo gultiņu, 0+ Cloud Z i-Size autokrēslu, pastaigu bloku.

Specifikācijas:

No dzimšanas līdz 22 kg (aptuveni 4 gadu vecumam)

Svars (salocīts Priam rāmis un sēdeklis): 12,6 kg

Rāmja izmēri: L 950 / W 600 / H 400 mm

- Jaunā Cybex PRIAM pārnēsājamā ratu kulba nodrošinās ērtu ceļošanu jūsu ģimenei. Kulba ir plata un maksimāli ērta. Tā apvieno visu nepieciešamo jūsu mazuļa un vecāku ērtībām. Panorāmas skats uzlabos gaisa cirkulāciju un nodrošinās lielisku redzamību, savukārt 100 % kokvilnas odere iekšpusē nodrošinās papildu komfortu. Integrēts rokturis ātrai un ērtai pārnēsāšanai.

-Paredzēta no bērna dzimšanas līdz 9 kg (6 mēneši)

Izmērs mm: L 860 / W 460 / H 620 (ar jumtiņu)

Svars: 4,9 kg

- “CYBEX Priam” ratiņu polsterējums ļaus jums noformēt ratiņus atbilstoši jūsu vēlmēm.. 

Paplašināmais jumtiņš ar UPF50 + aizsardzību pasargā jūsu mazuli no saules stariem, savukārt elpojošā tīkla sēdeklis uztur vēsumu karstās vasaras dienās. Tuirklāt ar polsterētiem drošības jostu spilveniem un ieliktni sēdeklī jūsu bērns var ērti ceļot.

- “Cloud Z i-Size” bērnu sēdeklītis ir aprīkots ar lineāro sānu trieciena aizsardzību (L.S.P.), kas kombinācijā ar automobiļa sēdekļa enerģiju absorbējošo apvalku ievērojami palielina jūsu bērna drošību sānu trieciena gadījumā.

“Cloud Z i-Size” var pārvietot ārpus transportlīdzekļa horizontālā stāvoklī, un tam ir 11 viegli regulējamas galvas balstu pozīcijas ar integrētām drošības siksnu vadotnēm. Lai bērnu varētu vieglāk ievietot un izņemt automašīnas, sēdekli var pagriezt pret automašīnas durvīm ar novatorisko BaseZ mehānismu. Bāzē ietilpst arī virziena vadības sistēma (D.D.C.), kas nodrošina, ka bērnu sēdeklīti nevar pagriezt ar seju uz priekšu.

Svars 4,8 kg

Garums / platums / augstums: 670/440/380 mm.

Piemērotība: no dzimšanas līdz 17 kg (aptuveni 4 gadu vecumam)

Ražotājs: © Cybex, Germany